Jeszcze do niedawna dresówka kojarzyła się wszystkim wyłącznie z odzieżą sportową – z pewnością wygodną, lecz niekoniecznie wyjściową. Dziś dzianina dresowa gości w każdym domu, a także na salonach i wybiegach – jest uniwersalna, ponadczasowa i modna. Dlaczego warto postawić na dresówkę?

Dzianina dresowa nie tylko na halę sportową

Dresówka to wyjątkowo uniwersalna dzianina, która należy do jednych z najbardziej ponadczasowych i modnych materiałów. Z dresówki szyte są już nie tylko sportowe dresy, ale również inne ubrania. Dresówka gości dziś w każdym domu, na wybiegach i na salonach. Świat mody oszalał na jej punkcie – uwielbiają ją również osoby zajmujące się rękodziełem. Dzianina dresowa to między innymi spodnie, bluzki, bluzy, tuniki, sukienki, czapki i szale. Wyjątkowo oryginalne i modne są również torebki wykonane z dresówki.

Dlaczego warto postawić na dresówkę?

Jest to materiał ciepły i miły w dotyku, zwykle o wysokiej gramaturze Nie krępuje ruchów, świetnie się układa, jest lekko rozciągliwy i doskonale przepuszcza powietrze. Idealnie sprawdzi się na ubrania i akcesoria dla dzieci, jednak będzie pasować w zasadzie do każdego – bez względu na wiek czy zawód. Z dresówki można uszyć ubrania i akcesoria w każdym stylu – nie tylko sportowe, ale również eleganckie. Dzianina dresowa ponadto prawie wcale się nie gniecie, dzięki czemu ubrania i torebki z niej uszyte nie wymagają ciągłego prasowania i zawsze prezentują się perfekcyjnie. Jest to również materiał łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu – doceni to każda właścicielka ubrań i akcesoriów z dresówki.

Dresówka – dlaczego rękodzieło na nią stawia?

Handmade kocha dresówki. Nic dziwnego – rękodzieło zawsze stawiało na najwyższą jakość. Na dresówki stawia również Grab a Bag – liczą się dla nas najlepsze materiały, użyteczność oraz praktyczność naszych toreb. Dresówka dostępna jest w wielu różnych wzorach, dzięki czemu można stworzyć z niej bardzo oryginalne i niepowtarzalne dzieła sztuki, które będą nie tylko użyteczne, ale również perfekcyjnie wykończone. W GAB jesteśmy dumni z każdego naszego małego dzieła dresówkowego. Dzianina dresowa jest bardzo wdzięcznym materiałem, który szczególnie kochamy. Wspaniale się z nim pracuje, a efekty końcowe projektów toreb dresówkowych są rewelacyjne i podbijają serca zarówno naszego zespołu, jak i naszych klientów.