Jeszcze do niedawna rękodzieło kojarzone było wyłącznie z wyrobami ludowymi. Dziś akcesoria handmade stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej goszczą w kanonach trendów modowych na całym świecie. Jest to wspaniały sposób na podkreślenie swojego charakteru, osobowości i niepowtarzalnego stylu. Co wyróżnia akcesoria tworzone ręcznie? Czy warto postawić na produkty handmade?

Handmade mówi stanowcze NIE monotonii

Czekają Cię zakupy, a ekspozycje sklepowe kuszą nowymi trendami na każdym rogu? Podekscytowana wchodzisz do sklepu, gdzie niespodziewanie spotykasz jedną, drugą, a potem trzecią koleżankę, które właśnie z przejęciem oglądają wypatrzoną przez Ciebie torebkę? TWOJĄ torebkę? Niestety sieciówki mają określony z góry asortyment, przez co możesz być niemal pewna, że prawie na każdej ulicy, w każdym mieście i w każdym kraju znajdziesz przynajmniej jedną osobę ubraną identycznie. Jakość? Jak to w sieciówkach – raz lepsza, raz gorsza – zależy jak trafisz. Nie lubisz być taka jak wszyscy i lubisz otaczać się tym, co najlepsze? Postaw na rękodzieło! Handmade mówi stanowcze NIE monotonii. Akcesoria handmade kierowane są do klientów indywidualnych – nie do mas. Niskie nakłady na jeden wzór i ręcznie dopracowywane detale sprawią, że TWOJA nowa torebka będzie faktycznie tylko TWOJA – nie znajdziesz identycznej u koleżanki, a wszyscy będą Ci zazdrościć.

Produkty handmade to oryginalność i indywidualizm

Czy wiesz, że strój jest perfekcyjnym zwierciadłem charakteru? To jak się ubierasz i jakie dodatki nosisz, bardzo dużo mówi o Tobie otoczeniu. Nie ma dwóch osób o identycznym charakterze. Nawet najlepiej rozumiejące się przyjaciółki w pewnych kwestiach się różnią. Dlaczego zatem każda z nich musi być skazana na identyczne ubrania i dodatki? Każda kobieta jest wyjątkowa i nie powinna bać się tego podkreślać – wręcz przeciwnie, powinna to eksponować! Produkty handmade to indywidualizm, niebanalność i niepowtarzalność. Stawiając na produkty z rękodzieła wyróżnisz się z tłumu. Przestaniesz być taka jak inne i zaczniesz być sobą – bo jesteś idealna i warto to eksponować.

Akcesoria handmade to serce, kreatywność, jakość i czas

Rękodzieło dostarcza produktów dla klientów szczególnie wymagających i świadomych. Tu liczy się najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół i oryginalność. Handmade sprawia, że można wyróżnić się z tłumu, pokazać własną osobowość i wyeksponować indywidualność. Wszystkie akcesoria handmade tworzone są z sercem. Każda torebka w GAB ma swoją duszę, każda jest małym dziełem sztuki. Tu nie idzie się na ilość, ale stawia się na jakość. Każdy produkt jest perfekcyjnie zaprojektowany, wykonany z dbałością i duszą i wykończony w najmniejszym szczególe. Grab a Bag to detale – doskonale wiemy, że to właśnie one decydują o całości projektu. Handmade to forma sztuki, twórcy zajmujący się rękodziełem to prawdziwi artyści oddani swojej pasji. Inwestując w rękodzieło – inwestujesz w sztukę.